• GPS locatie
  • Groningen
  • Leidschendam
  • Hilversum
 

20 Jul | 11:00

61.2% humidity  |  19 km visibility

Drizzle windESE 19,0°

Day length 16:00 hour, 16 min shorter than last week.

05:06

21:06

 

Lunar phases

 04 Aug 09:18

 11 Aug 10:58

 18 Aug 08:49

 27 Jul 01:20

  • NOW neerslag kans30% Drizzle 19°
    OZO
  • 12:00 neerslag kans20% Cloudy 19°
    O
  • 13:00 neerslag kans30% Drizzle 20°
    O
  • 14:00 neerslag kans20% Cloudy 21°
    OZO
  • 15:00 neerslag kans10% Cloudy 22°
    OZO
  • 16:00 neerslag kans10% Sunny 23°
    ZO
  • 17:00 neerslag kans10% Sunny 24°
    ZZO
  • 18:00 neerslag kans10% Sunny 23°
    ZZO
  • 19:00 neerslag kans30% Showers 22°
    Z
  • 20:00 neerslag kans50% Showers 22°
    ZZW
  • 21:00 neerslag kans50% Showers 21°
    ZZW
  • 22:00 neerslag kans50% Showers 20°
    ZZW
  • 23:00 neerslag kans10% Clear 20°
    WZW
  • 00:00 neerslag kans30% Showers 19°
    NW
  • 01:00 neerslag kans10% Clear 18°
    NNW
  • 02:00 neerslag kans10% Clear 18°
    NNW
  • 03:00 neerslag kans10% Clear 17°
    N
  • 04:00 neerslag kans10% Clear 17°
    N
  • 05:00 neerslag kans10% Clear 17°
    N
  • 06:00 neerslag kans20% Cloudy 17°
    N
  • 07:00 neerslag kans10% Cloudy 17°
    N
  • 08:00 neerslag kans10% Sunny 19°
    NNW
  • 09:00 neerslag kans10% Sunny 20°
    NNW
  • 10:00 neerslag kans10% Sunny 22°
    NNW
14-day weather forecast
Date
Weather
Min Max
Feels like
Sun & precip.
Wind
Sat 21 Jul
Cloudy
17°26°
26°
60%10 hr10 hr
0 mm
NWwind
Sun 22 Jul
Sunny
17°28°
27°
90%14 hr14 hr
0 mm
NNWwind
Mon 23 Jul
Sunny
18°29°
28°
90%14 hr14 hr
0 mm
SSWwind
Tue 24 Jul
Sunny
16°28°
27°
80%13 hr13 hr
0 mm
SWwind
Wed 25 Jul
Sunny
16°28°
27°
80%13 hr13 hr
0 mm
SSWwind
Thu 26 Jul
Sunny
16°29°
28°
70%11 hr11 hr
0 mm
Swind
Fri 27 Jul
Sunny
17°29°
28°
80%13 hr13 hr
0 mm
Swind
Sat 28 Jul
Showers
17°28°
27°
80% hr hr
2 mm
SWwind
Sun 29 Jul
Sunny
15°26°
25°
80% hr hr
0 mm
WNWwind
Mon 30 Jul
Sunny
14°26°
25°
80% hr hr
0 mm
ENEwind
Tue 31 Jul
Sunny
14°26°
25°
80% hr hr
0 mm
NEwind
Wed 01 Aug
Sunny
14°27°
26°
80% hr hr
0 mm
NNEwind
Thu 02 Aug
Sunny
15°28°
26°
80% hr hr
0 mm
ESEwind
Fri 03 Aug
Sunny
16°28°
26°
80% hr hr
0 mm
ENEwind